Oferty pracyOchroniarz
Ochroniarz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Ochroniarz Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 6 dni

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, zatrudni na samodzielne stanowisko:

Ochroniarz

Miejsce pracy: Wrocław

C. H. Magnolia Park / Pasaż Grunwaldzki

Obowiązki:
• Wizja lokalna i monitorowanie poziomu bezpieczeństwa na terenie sklepu i zaplecza,
• Ochrona przed kradzieżą i włamaniem na terenie sklepu i zaplecza,
• Praca na monitoringu,
• Wdrażanie działań prewencyjnych,
• Raportowanie zaistniałych nieprawidłowości,
• Kontrola stanu zabezpieczenia towaru.

Wymagania:
• Dyspozycyjność,
• Niekaralność - warunek konieczny,
• Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,
• Umiejętności w podejmowaniu samodzielnych decyzji,
• Dobry stan zdrowia (dobra kondycja fizyczna),
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Spostrzegawczość, zdecydowanie,
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• Mile widziane doświadczenie w branży ochrony osób i mienia,
• Mile widziani studenci oraz osoby uczące się zaocznie.

Oferujemy:

• Samodzielne stanowisko,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
• Terminową wypłatę wynagrodzenia,
• Pracę w stabilnej na rynku firmie,
• Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole,
• Szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja @progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)