Oferty pracyPraca w Koszalinie i okolicy dla Przedstawiciela Handlowy - Projekt PepsiCo
Praca w Koszalinie i okolicy dla Przedstawiciela Handlowy - Projekt PepsiCo SAVOIR Group Sp. z o.o. Koszalin (zachodniopomorskie)
Praca w Koszalinie i okolicy dla Przedstawiciela Handlowy - Projekt PepsiCo SAVOIR Group Sp. z o.o. Koszalin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim ,świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Obecnie w związku z realizacją projektu dla naszego Klienta PepsiCO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Projekt PepsiCo Lato 2017

Miejsce pracy: Koszalin i okoliczne miasta i miejscowości.

Sugerowane miejsce zamieszkania: K o s z a l i n i okoliczne miasta i miejscowości (w promieniu do ok.15 km).

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie będzie kluczowe w przypadku chęci podjęcia współpracy na oferowane stanowiska sprzedażowe w strukturach PepsiCo, lidera branży FMCG ale nie tylko.

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie może być również bardzo pomocne podczas aplikacji na stanowiska Przedstawicieli Handlowych i w innych Firmach (zwłaszcza jeśli jednym z wymogów jest posiadanie doświadczenie np. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy czy serwisant mobilny).

Główne zadania:

- kompleksowa obsługa określonej ilości punktów (sklepów) w danym rejonie,
- dbałość o prawidłową ekspozycję i zachowanie standardów PepsiCo w wizytowanych punktach,
-inne zadania związane z pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Oczekiwania względem Kandydatów:

-bardzo dobre umiejętności interpersonalne, w tym łatwość w budowaniu relacji i skutecznej komunikacji,
-odpowiedzialność i rzetelność
- doskonała organizacja własnej pracy,
- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego czy Serwisanta Mobilnego będzie dodatkowym atutem,
-konsekwencja w działaniu oraz nastawienie na rezultat,
- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum przez 2 lata),
-wykształcenie minimum średnie,
-dyspozycyjność od 14 marca 2017 do 31 sierpnia 2017 (czas trwania projektu PepsiCo),
-mile widziane posiadanie aktualnej sanepidowskiej książeczki zdrowia (ale nie konieczne).

Pracująca na w/w stanowisku osoba będzie poruszała się samochodem służbowym (karta paliwowa) zgodnie z trasówkami , które będzie otrzymywała od swojego Kierownika na poszczególne dni tygodnia.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku – start zazwyczaj od godz.7:30 –do wykonania zadania,
- umowa zlecenie z ZUS-em,
- czas przejazdu pomiędzy punktami (sklepami) wlicza się w czas pracy,
- samochód służbowy z kartą paliwową ,
- kwota wynagrodzenia - informację o kwocie wynagrodzenia zainteresowana osoba otrzyma podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferta aktualna od zaraz.

Czas trwania projektu: od 1 kwietnia 2017 do 31 sierpnia 2017-poprzedzony kilkudniowym szkoleniem w Firmie PepsiCo oraz w terenie .

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku ,w godzinach od 10:00 do 16:00.(tel. 697-098-601 )

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)