Oferty pracyPraca w Gdańsku i okolicy dla Przedstawiciela Handlowego Projekt PepsiCo
Praca w Gdańsku i okolicy dla Przedstawiciela Handlowego Projekt PepsiCo SAVOIR Group Sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie)
Praca w Gdańsku i okolicy dla Przedstawiciela Handlowego Projekt PepsiCo SAVOIR Group Sp. z o.o. Gdańsk (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 11 dni

SAVOIR Group Sp. z o. o.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Obecnie w związku z realizacją projektu dla naszego Klienta PepsiCo poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Projekt PepsiCo Lato 2017

Miejsce pracy: Województwo pomorskie

Sugerowane miejsce zamieszkania: Trójmiasto i okoliczne miasta i miejscowości (w promieniu do ok.15 km).

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie będzie kluczowe w przypadku chęci podjęcia współpracy na oferowane stanowiska sprzedażowe w strukturach PepsiCo, lidera branży FMCG ale nie tylko.

Główne zadania:
- kompleksowa obsługa określonej ilości punktów (sklepów) w danym rejonie,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów w sklepie,
- dowóz i instalacja materiałów promocyjnych,
- kontrola zgodności cenówek i dat ważności produktów,
- uzupełnianie produktów w półce,
- inne zadania związane z merchandisingiem.

Przedstawiciel Handlowy będzie się poruszał samochodem służbowym zgodnie z trasówkami, które będzie otrzymywał od swojego Kierownika na poszczególne dni tygodnia.

Wymagania:
- pełnoletność,
- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum przez ostatnie pół roku),
- dobra organizacja własnej pracy,
- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (przez co najmniej 8 godzin),
- mile widziane doświadczenie w merchandisingu lub na podobnym stanowisku,
- dostęp do internetu,
- telefon komórkowy,
- mile widziana aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych, ale nie konieczna.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku,
- umowa zlecenie z ZUS-em,
- samochód służbowy z kartą paliwową ,
- kwota wynagrodzenia - informację o kwocie wynagrodzenia zainteresowana osoba otrzyma podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferta aktualna od zaraz.

Czas trwania projektu: od 01 kwietnia 2017 do 31 sierpnia 2017r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego (ze zdjęciem), a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku ,w godzinach od 10:00 do 16:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).”

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Lubań (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Kłodzko (dolnośląskie)
Kamienna Góra (dolnośląskie)