Oferty pracyKIEROWCA C, Belgia
KIEROWCA C, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Waregem/ Zulte (Belgia)
KIEROWCA C, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Waregem/ Zulte (Belgia) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 14 dni

 Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta – firmy transportowo – logistycznej   poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C, Belgia

Miejsce pracy:  Waregem/ Zulte

Opis stanowiska:

Zbiórka odzieży używanej z kontenerów umieszczonych na terenie miast. Ręczne opróżnianie kontenerów i załadunek na ciężarówkę. Kilka razy w tygodniu zjazd na bazę w celu rozładunku naczepy. W ciągu dnia opróżnia się ok. 30 – 40 kontenerów. Specyfika pracy wymaga dobrej kondycji fizycznej.

 Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • prawo jazdy C z kodem 95
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego,
  • karta kierowcy / cyfrowy tachograf
  • dyspozycyjność
  • ze względu na specyfikę pracy – dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12,90€/h brutto + dodatek: 1,39€/h netto
  • pracę w wymiarze 38-60 godzin tygodniowo
  • Dodatek wakacyjny to 15,38%  zarobków brutto z danego roku wypłacane w czerwcu/ lipcu każdego roku
  • Premia roczna  8.27% - zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
  • możliwość pracy na długi okres czasu
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie: 7.5€/miesiąc

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Flanders, Wallonia (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)
Hamme (Belgia)
Opublikowano 22 marca 2017