Oferty pracyDORADCA KREDYTOWY
DORADCA KREDYTOWY Profi Credit S.A Tychy (śląskie)
DORADCA KREDYTOWY Profi Credit S.A Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 14 dni

Aktualnie poszukujemy osób zmotywowanych i pozytywnie nastawionych, które przyczynią się do rozszerzenia horyzontów naszej działalności na stanowisku:

 DORADCA FINANSOWY

Idealna praca dla osób otwartych i komunikatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i poszukujących zajęcia z dogodnym, elastycznym czasem pracy. Doradcą finansowym  może zostać każdy, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie, entuzjazm i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Obowiązki:

- Aktywnie reprezentuje działalność oraz usługi spółki potencjalnym i obecnym klientom;

- Wykonuje bezpośrednią sprzedaż produktów finansowych firmy;

Oferujemy:

- Szansa na stały lub dodatkowy dochód o nielimitowanej wysokości;

- Możliwość samodzielnego decydowania o ilości czasu poświęconego na pracę;

- Brak monotonii w pracy, możliwość poznania ciekawych ludzi zarówno wśród klientów, jak i współpracowników;

- Zatrudnienie w oparciu o umowę

- Szkolenie i rozwój zawodowy, możliwość szybkiego awansowania w strukturach firmy.

Jeśli chcesz zostać Doradcą Kredytowym, wyślij nam swoje CV .

Na pewno odpowiemy!

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Nowy Sącz (małopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Głogów, Polkowice (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj