Oferty pracyCieśla szalunkowy - Niemcy
Cieśla szalunkowy - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Lipsk (Niemcy)
Cieśla szalunkowy - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Lipsk (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego niemieckiego Klienta, zajmującego się produkcją prefabrykatów betonowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Cieśla szalunkowy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych,
  • przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów,
  • przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych,
  • montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych,
  • obróbka elementów betonowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy,
  • umiejętność pracy z betonem oraz wykonywania jego obróbki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w betoniarni, przy produkcji prefabrykatów betonowych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w niemieckiej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość przejęcia przez niemieckiego Klienta),
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • praca od poniedziałku do piątku, około 40-50 godzin tygodniowo,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie (mieszkania z pokojami 2-3 osobowymi),
  • opłacony dojazd do pracy,
  • dodatkowo wykupiona polisa ubezpieczeniowa.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Illingen (Niemcy)
Opublikowano 20 czerwca 2017
Lubeka (Niemcy)