Oferty pracyPracownik sekretariatu
Pracownik sekretariatu Warszawa Ursynów (mazowieckie)
Pracownik sekretariatu Warszawa Ursynów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Sieć szkół językowych ENGLISH BEST WAY specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego
zarządzana przez EDU CENTURY Sp. z o.o.
obecnie poszukuje osobę na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów (mazowieckie)

Nr ref: PS/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjno-biurowa sekretariatu szkoły językowej
  • Sprzedaż kursów językowych
  • 2-zmianowy system pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu
  • możliwości uczestnictwa w szkoleniu językowym,
  • motywujący system wynagrodzeń.

Wszystkie osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV drogą e-mailową

( referencje mile widziane )

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy w ciągu 2 tygodni wyłącznie na wybrane oferty.
Pozostałym kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)