Oferty pracy Specjalista SEM / SEO
Specjalista SEM / SEO Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Specjalista SEM / SEO Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Specjalista SEM / SEO

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • opracowanie i realizację długoterminowej strategii SEM/SEO dla serwisu na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych,

  • optymalizację serwisu pod kątem SEO,

  • link building,

  • koordynację działań zespołu wchodzącego w skład działu SEO,

  • tworzenie artykułów tematycznych na potrzeby marketingu internetowego,

  • dokonywanie analizy efektywności prowadzenia projektów,

  • współpraca z innymi działami firmy (IT, Marketing, Grafika, UX, Security, AML).

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów zagranicznych,

  • bardzo dobra, poparta doświadczeniem wiedza z zakresu technik / metod SEO,

  • znajomość podstawowych narzędzi wykorzystywanych w procesie pozycjonowania,

  • znajomość Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console, Google Tag Manager,

  • znajomość podstaw HTML i CSS,

  • umiejętności copywriterskie,

  • zainteresowanie multimediami i nowymi technologiami,

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • zdolność efektywnego zarządzania wieloma projektami jednocześnie,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość aktualnych trendów w branży SEO oraz e-commerce.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca(at)cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Specjalista SEM /SEO.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)