Oferty pracySPECJALISTA ds. HANDLOWYCH branża elektryczna
SPECJALISTA ds. HANDLOWYCH branża elektryczna Katowice, Mysłowice, Będzin, Częstochowa (śląskie)
SPECJALISTA ds. HANDLOWYCH branża elektryczna Katowice, Mysłowice, Będzin, Częstochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 27 marca 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klientów
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów
  • czynny udział w przetargach
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem)
  • samodzielność
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • prawo jazdy kategoria B (będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dynamizm i pasja w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Praca od 8:00 do 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 marca 2017)