Oferty pracyOCHRONIARZ IMPREZ MASOWYCH
OCHRONIARZ IMPREZ MASOWYCH Rybnik, Wodzisław Śląski, Chorzów, Czechowice-Dziedzice (śląskie)
OCHRONIARZ IMPREZ MASOWYCH Rybnik, Wodzisław Śląski, Chorzów, Czechowice-Dziedzice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy Sedulus Sp. z o. o. poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko :

OCHRONIARZ IMPREZ MASOWYCH
MIEJSCE PRACY: województwa opolskie i śląskie

TERMIN : od maja do października 2017

OPIS STANOWISKA PRACY:
- ochrona imprez masowych
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- stawka: 10 złotych netto/godzina

WYMAGANIA:
- zaświadczenie o przeszkoleniu w ochranianiu imprez masowych (jeśli pracownik nie dysponuje takim certyfikatem, firma zapewnia przeszkolenie – płatność w wysokości 150 złotych po stronie pracownika)
- własny strój roboczy (obuwie, czarne spodnie bojówki, czarna koszulka)
- motywacja i chęć do pracy
- punktualność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: PRACOWNIK OCHRONY

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:
608554697 ; 664905456

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)