Oferty pracyCan-Pack - Operator maszyn
Can-Pack - Operator maszyn Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Can-Pack - Operator maszyn Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

W związku z budową nowej linii produkcyjnej, aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,
  • sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (usuwanie zacięć i awarii, regulacje),
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),
  • zdolności mechaniczne/manualne,
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane technik mechanik),
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. premia kwartalna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • jasne zasady możliwości rozwoju i awansu,
  • sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z technologią produkcji puszki napojowej:

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 17 lipca 2017
Kraków/ Brzesko/ Dębica (małopolskie)
Opublikowano 7 lipca 2017