Oferty pracyOpiekunka do mobilnej pani ze Straubing na Bawarii od 31.03.
Opiekunka do mobilnej pani ze Straubing na Bawarii od 31.03. Opole, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kielce, Katowice (cała Polska)
Opiekunka do mobilnej pani ze Straubing na Bawarii od 31.03. Opole, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kielce, Katowice (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 3 dni

Podopieczna ma 94 lata, 162 cm wzrostu i waży 64kg. Ma zatwierdzony III stopień pielęgnacyjny. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, ma drobne problemy z poruszaniem się – korzysta z pomocy balkonika lub ze wsparcia drugiej osoby.

Obowiązki

prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów

opieka – pomoc w myciu, ubieraniu się, asekuracja w poruszaniu się po schodach, aktywizacja podopiecznej i wspólne spędzanie czasu, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.

Praca w nocy nie powinna występować, podopieczna śpi spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.

Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut pieszo od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do radia i Internetu. Możliwe są również tanie połączenia telefoniczne do Polski. W domu znajdują się również przyrządy ułatwiające pracę z podopieczną – łóżko pielęgnacyjne, balkonik i wózek inwalidzki. Przy pracy z podopieczną istotne jest zachowanie zaplanowanej struktury dnia. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego

gotowość do wyjazdu 30.03. na okres dwóch miesięcy

Oferujemy

  • Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
  • Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
  • Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
  • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
  • Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
  • Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
  • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)