Oferty pracyŚlusarz narzędziowy (ZJG/02/17)
Ślusarz narzędziowy (ZJG/02/17) Weegree Opole (opolskie)
Ślusarz narzędziowy (ZJG/02/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

 Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się zgrzewaniem i tłoczeniem metalowych części.
  • Przeglądy wykonanych części.
  • Naprawa i regeneracja wykonanych tłoczników.
  • Obsługa suwnicy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
  • Doświadczenie jako ślusarz narzędziowy przy utrzymaniu lub
    wykonawstwie tłoczników.
  • Wymagane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”
    (istnieje możliwość skierowania na kurs przez pracodawcę).
  • Mile widziana umiejętności obsługi maszyn CNC oraz
    umiejętność spawania metodą TIG.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na pełny etat w systemie 3-zmianowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Dofinansowanie do posiłków.

 Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 40

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Obernheim (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bruksela (Belgia)
Chorzów (śląskie)