Oferty pracyРабота для ураинцев
Работа для ураинцев Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
Работа для ураинцев Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja East Service nr 13171.

                                Tokarz manualny

        Praca stała

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Zadania:
- obsługa tokarek manualnych,
- produkcja elementów do maszyn,
- obróbka skrawania,

- realizacja zleceń produkcyjnych,

-dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
- atrakcyjne wynagrodzenie 12-13 netto/h
- zakwaterowanie 150-200 zł
- zdalne załatwienie formalności

Wymagania

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobra znajomość rysunku technicznego

-zdolności manualne.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres   lub dzwoń +48 532 844 250

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)