Oferty pracyPakowacz
Pakowacz Polski HR International Sp.zo.o Illingen (Niemcy)
Pakowacz Polski HR International Sp.zo.o Illingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 12 dni

Dla naszego niemieckiego Klienta z branży wyrobów medycznych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pakowacz

Obowiązki:

  • liczenie i pakowanie materiałów medycznych.

Wymagania:

  • zdolności manualne oraz zręczność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu towarów,
  • motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w niemieckiej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • zapewniony dojazdy do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Mecklenburg (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Stuttgart (Niemcy)
Opublikowano 24 marca 2017
Rosenheim, Berlin, Mannheim, Limburg, Freiburg, Stuttgart, Karls (Niemcy)
Opublikowano 23 marca 2017