Oferty pracyFryzjerka Gdańsk
Fryzjerka Gdańsk Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Fryzjerka Gdańsk Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.
Obecnie dla jednego z naszych klientów PRESTIŻOWEGO SALONU FRYZJERSKIEGO poszukujemy:

FRYZJERÓW – STYLISTÓW FRYZUR

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności – do 4 tys. zł brutto.
  • Stałe zatrudnienie w prestiżowym salonie fryzjerskim
  • Podstawa + premie prowizyjne  ( od 20% do 60% od obrotu)
  • Szkolenia 3 - 4 razy do roku
  • Umowę o pracę lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Pełen etat - elastyczne godziny pracy
  • W zakładzie pracuje również osoba zajmująca się sprzątaniem, myciem podłóg, okien itp.
  • Każdy fryzjer posiada własnego asystenta

Obowiązki:

  • Obsługa Klienta w zakresie strzyżeń damskich i męskich
  • Koloryzacja
  • Mile widziana umiejętność tworzenia upięć okolicznościowych

Wymagania:

  • Min. Rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dynamizm i komunikatywność
  • Schludny wygląd

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: mailowy z zaznaczeniem nr ref: FS/2016/GDA.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)