Oferty pracyASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT DS. GEOTECHNIKI
ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT DS. GEOTECHNIKI Katowice (śląskie)
ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT DS. GEOTECHNIKI Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT DS. GEOTECHNIKI

Numer referencyjny: TECH 2017-03/jobs.pl
Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Zakres obowiązków:

  • opracowanie szczegółowych specyfikacji technicznych,
  • projektowanie wzmocnień podłoża gruntowego,
  • projektowanie wzmocnień skarp nasypów i wykopów,
  • analiza dokumentacji geologiczno-inżynierskich.

Wymagania:

niezbędne:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w branży drogowej (na budowie lub w biurze projektowym) – min 5 lat,
  • znajomość technologii drogowych,
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,
  • znajomość MS Office.

mile widziane:

  • znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD, Robot,
  • znajomość wymagań i wytycznych technicznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,
  • komfortowe warunki pracy,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)