Oferty pracyDoradca klienta biznesowego
Doradca klienta biznesowego Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Doradca klienta biznesowego Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Doradca klienta biznesowego

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

- aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B,

- budowanie długofalowych relacji z klientami,

- realizowanie planów sprzedażowych,

- identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klienta,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- mile widziane doświadczenie w branży finansowej,

- wysoka orientacja na potrzeby klienta,

- komunikatywność,

- wysoka motywacja do osiągania celów,

- doskonała organizacja pracy,

- bardzo dobra obsługa komputera.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- elastyczny czas pracy,

- wpływ na kierunek rozwoju firmy,

- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

- lekcje języka angielskiego z native speakerem,

- udział w zajęciach sportowych,

- świeże owoce,

- bilety na wydarzenia sportowe,

- dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca(at)cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Doradca klienta biznesowego.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)