Oferty pracyOgrodnik
Ogrodnik Bawaria (Niemcy)
Ogrodnik Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

P.I.N. Personal. Znana niemiecka firma poszukuje do pracy ogrodników / ogrodników hobbystów, których pasją jest praca w ogrodzie. Praca w niemieckich parkach oraz na cmentarzach na terenie Bawarii.

Przewidywany start pracy: marzec 2017

Zadania:
- Pielęgnacja kwiatów
- Opieka nad grobami (praca na cmentarzu)
- Plewienie

- Zwalczanie szkodników

Wymagania:
- Praktyka w pracy w ogrodzie
- Doṡwiadczenie w pielęgnacji kwiatów
- Zmysł estetyki
- Komunikatywna znajomoṡċ niemieckiego
- Prawo jazdy
- Umiejętność prowadzenia samochodu z przyczepką

Oferujemy:
- Niemiecka umowę o prace
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)