Oferty pracyObsługa Klienta – długoterminowa współpraca od zaraz!
Obsługa Klienta – długoterminowa współpraca od zaraz! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie)
Obsługa Klienta – długoterminowa współpraca od zaraz! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

Chcesz współpracować z firmą z branży finansowej? Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi? Cechuje Cię pasja i zaangażowanie w realizację postawionych celów? Szukasz firmy w której naprawdę możesz się rozwinąć? Czekamy właśnie na Ciebie

Zadania:

  • Sprzedażą produktów finansowych
  • Planowaniem sprzedaży w oparciu o założone cele
  • Realizacją strategii firmy na podległym terenie
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy

Wymagania:

  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów
  • pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów w drugiej co do wielkości firmie pożyczkowej w Polsce
  • Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe
  • Stałe wsparcie Team Managera przy zarządzaniu projektami sprzedażowymi

Czekamy na Twoje CV w którym oczywiście znajduje się klauzula ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Płońsk (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław, Środa Śląska (dolnośląskie)