Oferty pracyZostań Doradcą Klienta w branży finansowej!
Zostań Doradcą Klienta w branży finansowej! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie)
Zostań Doradcą Klienta w branży finansowej! Profi Credit S.A Kamieńsk (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

Firma która od wielu lat jest liderem na rynku pożyczek pozabankowych poszukuje pracowników na stanowisko Doradca Klienta.

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (udostępniamy materiały reklamowe)
  • Sprzedaż produktów finansowych (pożyczek)
  • Obsługa klientów zleconych przez centralę
  • Obsługa wniosków i umów

Oczekujemy:

  • Ambicji oraz nastawienia na osiągniecie zamierzonego celu
  • Znajomości obsługi komputera
  • Otwartości na ludzi / komunikatywności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (umowa zlecenie)
  • elastyczne godziny współpracy
  • codzienne wsparcie kierownika
  • stabilne warunki pracy – długoterminowa współpraca
  • szkolenie

Doświadczenie mile widziane, jednak nie wymagane. Osoby bez doświadczenia uczymy wszystkiego od podstaw!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w postaci załącznika korzystając z formularza kontaktowego.

Nie zapomnij o dopisku:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) "

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

.Dobiegniew, Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Dębno, Choszczno, (Lubuskie, Zachodniopomorskie)
Opublikowano wczoraj
Strzelce, Drezdenko, Dobiegniew (lubuskie)