Oferty pracyPracownik recepcji biura (LKJ/01/17)
Pracownik recepcji biura (LKJ/01/17) Weegree Opole (opolskie)
Pracownik recepcji biura (LKJ/01/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 18 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik recepcji biura

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Organizacja i prowadzenie recepcji biura.
  • Zarządzanie korespondencją.
  • Obsługa telefoniczna recepcji biura.
  • Obsługa spotkań wewnętrznych.
  • Wykonywanie czynności wynikających z bieżącej działalności biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się z klientami i kontrahentami firmy telefonicznie i osobiście.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista, w tym komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku!
  • Możliwość rozwoju zawodowego!
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Dodatkowe informacje:

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Neunkirchen (Niemcy)