Oferty pracyDoradca w biurze kredytowy,
Doradca w biurze kredytowy, Profi Credit S.A Nysa (opolskie)
Doradca w biurze kredytowy, Profi Credit S.A Nysa (opolskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 18 dni

Jeśli szukasz pracy, w której możesz się rozwijać lub chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży to świetnie trafiłeś/aś. Szukamy osób otwartych, lubiących pracę i kontakt z ludźmi, a jednocześnie angażujących się w swoje obowiązki i zmotywowanych do uczenia się.

Opis Stanowiska :
Aktywne pozyskiwanie Klienta
Doradztwo w zakresie produktów finansowych
Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
Prowadzenie negocjacji

Oczekujemy:
- umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
- wysokiej kultury osobistej
- chęci rozwijania się w branży finansowej
- dyspozycyjności
- gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy :
Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających pracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające
System wsparcia dla nowych pracowników
Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżera
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z wysokich prowizji
Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• Narzędzia pracy dla Doradcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Nowy Sącz (małopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Głogów, Polkowice (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj