Oferty pracyPracownik Biurowy - Obsługa Klienta
Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta Profi Credit S.A Nysa (opolskie)
Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta Profi Credit S.A Nysa (opolskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracowników do biura w Nysie na stanowisko Doradcy Finansowego :

Opis Stanowiska :
Aktywne pozyskiwanie Klienta
Doradztwo w zakresie produktów finansowych
Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
Prowadzenie negocjacji

Oczekujemy :
• Dobre umiejętności interpersonalne
Orientacja na potrzeby klienta
• Motywacja do pracy
Zaangażowanie, nastawienie na sukces

Oferujemy :
Pakiet szkoleń dla Doradców rozpoczynających pracę w branży finansowej oraz szkolenia uzupełniające
System wsparcia dla nowych pracowników
Praktyczną naukę zawodu przy aktywnym wsparciu menadżera
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z wysokich prowizji
Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego
• Narzędzia pracy dla Doradcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole, Kluczbork, Namysłów (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Oleśnica (dolnośląskie)
Brzeg (opolskie)