Oferty pracyPomocnik drukarza fleksograficznego
Pomocnik drukarza fleksograficznego GP People Wysogotowo (wielkopolskie)
Pomocnik drukarza fleksograficznego GP People Wysogotowo (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest firma z branży produkcyjnej, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Pomocnik drukarza fleksograficznego

nr referencyjny: PDF/03/17
miejsce pracy: Wysogotowo
region: wielkopolska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie potrzebnych materiałów i przyrządów
  • pomoc przy ustawianiu druku
  • kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny i narzędzi pomocniczych
  • kontrolowanie jakości oraz konfekcjonowanie gotowego produktu
  • czyszczenie maszyny

Oczekujemy:

  • precyzji w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • cierpliwości, sumienności i punktualności
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej
  • wykształcenie poligraficzne będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na podstawie umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • pracę w systemie II-zmianowym
  • stabilne zatrudnienie

Kontakt:

GP People oddział w Poznaniu

Anna Dura - nr tel. 61-224-50-55

e-mail.: adura@gppeople.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Otowice (Dąbrowa Chełmińska) (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Bawaria (Niemcy)
Opublikowano 24 kwietnia 2017
Toruń (kujawsko-pomorskie)