Oferty pracyCieśla
Cieśla IFlexS Sp. z o.o. Opole, Dobrzeń Wielki, Krapkowice, Gogolin (opolskie)
Cieśla IFlexS Sp. z o.o. Opole, Dobrzeń Wielki, Krapkowice, Gogolin (opolskie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

IFlexS Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 273.

Obecnie dla naszego Partnera Biznesowego poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

CIEŚLA

Miejsce pracy : OPOLE

ZAKRES ZADAŃ :

  • zakładanie szalunków
  • wiązanie zbrojeń
  • zdejmowanie szalunków

W ZAMIAN PROPONUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną stawkę

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla
  • dyspozycyjności

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 roku poz 1182."

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Namysłów, Wołczyn, Rychtal, Wierzbica Górna (opolskie)
Opublikowano wczoraj