Oferty pracyCompliance Officer
Compliance Officer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Compliance Officer Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2017, do końca 1 dzień

Conotoxia to marka, którą Cinkciarz.pl wprowadza na międzynarodowe rynki. Conotoxia sp. z o.o. jest instytucją finansową, która świadczy usługi przekazów pieniężnych. Wkrótce do jej oferty dołączy możliwość dokonywania płatności. Spółka Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy.

Compliance Officer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:

  • nadzór działalności spółki w zakresie zgodności z przepisami prawa,

  • prowadzenie działań w ramach systemu kontroli wewnętrznej,

  • tworzenie procedur i polityk, ich aktualizacja,

  • doradztwo w zakresie stosowania obowiązujących przepisów prawa dla jednostek biznesowych Spółki,

  • przeciwdziałanie konfliktowi interesów,

  • opiniowanie produktów i usług wdrażanych w Spółce,

  • prowadzenie korespondencji z regulatorem i organami ścigania,

  • realizację zadań z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu,

  • zapobieganie fraudom, identyfikację ryzyk,

  • nadzór nad procesem rozpatrywania skarg klientów,

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i szkolenie pracowników z zakresu obowiązków AML i Compliance,

  • raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze Compliance i AML w instytucji nadzorowanej - wymagane doświadczenie w instytucji płatniczej lub banku na stanowisku Oficera Compliance,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu AML, świadczenia usług płatniczych, ochrony danych osobowych, prawa konsumenckiego - krajowych i europejskich,

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo / bankowość / finanse / zarządzanie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom C1) i doświadczenie w komunikacji biznesowej w języku angielskim,

  • zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku, postawa proaktywna, samodzielność,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • orientacja na cel i poszukiwanie rozwiązań,

  • dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające wykazanym kompetencjom,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Compliance Officer.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Conotoxia Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania”.

(Data aktualizacji: wtorek, 14 marca 2017)