Oferty pracyZbrojarz, Szalunkowy / okolice Hannoveru / atrakcyjne wynagrodzenie / oplacone zakwaterowanie
Zbrojarz, Szalunkowy / okolice Hannoveru / atrakcyjne wynagrodzenie / oplacone zakwaterowanie Hannover, Frankfurt Am Meinz (Niemcy)
Zbrojarz, Szalunkowy / okolice Hannoveru / atrakcyjne wynagrodzenie / oplacone zakwaterowanie Hannover, Frankfurt Am Meinz (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowiska:

ZBROJARZ / SZALUNKOWY

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Niemcy, między Hannoverem a Frankfurtem nad Menem

OPIS STANOWISKA:

Praca w betoniarni, w której produkowane są schody i podpory. Zbrojarz musi czytać rysunek techniczny i skręcać zbrojenia.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na takim stanowisku
- znajomość języka niemieckiego komunikatywna (język techniczny)

- odpowiedzialność

- sumienność

OFERUJEMY:

- zakwaterowanie na koszt pracodawcy

- prace na dłuższy okres czasu

- wynagrodzenie 1300 - 1600 € netto miesięcznie

- ubezpieczenie zgodne z niemieckim prawem

- pomoc polskiego koordynatora

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY: +49 (0) 157 813 880 06 (do godz. 18:00) LUB PRZESLANIE APLIKACJI DROGA E-MAILOWA

(Data aktualizacji: niedziela, 23 kwietnia 2017)