Oferty pracyProjektant / Asystent Projektanta Branży Drogowej i/lub Mostowej
Projektant / Asystent Projektanta Branży Drogowej i/lub Mostowej Szczecin (zachodniopomorskie)
Projektant / Asystent Projektanta Branży Drogowej i/lub Mostowej Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do pełnienia nadzoru autorskiego w okolicy Szczecina (woj. zachodniopomorskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant / Asystent Projektanta Branży Drogowej i/lub Mostowej

Numer referencyjny: ZD-ZM Szczecin 2017-03/jobs.pl
Miejsce pracy: Szczecin (zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie nadzoru autorskiego nad projektem Budowa drogi S-6 na odcinku Goleniów-Nowogard oraz na odcinku węzeł „Kiełpino” - węzeł „Kołobrzeg Zachód”,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa – specjalność drogi lub mosty,
  • uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej lub mostowej – mile widziane,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg lub mostów i/lub pełnieniu nadzoru autorskiego – min. 3 lata
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dowolną formę współpracy

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)