Oferty pracyMechanik maszyn rolniczych i budowlanych / Lübeck bez pośredników
Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych / Lübeck bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy)
Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych / Lübeck bez pośredników Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 3 dni

Grupa R+S solutions Holding AG jest firmą z branży instalatorskiej. Aktualnie posiadamy: 21 oddziałów na terenie Niemiec, 1 w USA oraz biura w Polsce, Serbii, Bośni, Chorwacji oraz na Węgrzech. Zapewniamy zatrudnienie na czas nieokreślony oraz bezpłatne kursy fachowe w naszym centrum dokształcającym przy pełnym wynagrodzeniu.

Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych / Lübeck bez pośredników

Zadania:

• naprawa, serwis i konserwacja maszyn budowlanych / bieżąca konserwacja

• naprawa maszyn rolniczych (kombajny, traktory, przyczepy itp.)

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

• wykształcenie kierunkowe jako Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych

• świadectwo ukończenia szkoły

• prawo jazdy kat. B

• gotowość do pracy na montażach

• umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy:

• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

• punktualne, zgodne z umiejętnościami wynagrodzenie + dodatki ponad wynagrodzeniowe

• dieta za przepracowany dzień

• opłacone zakwaterowanie

• dodatki pieniężne na zjazdy do Polski

• możliwość zawarcia umowy na emeryturę zakładową

• dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym

• kompetentna opieka koordynatora polskojęzycznego

• bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne oraz skrzynkę narzędziową

• płatny urlop

• dodatki urlopowe oraz świąteczne

• premie jubileuszowe

• dopasowanie najbardziej korzystnej klasy podatkowej oraz  Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy.

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska: Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych Lübeck.
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów:  +49 661 96 21 99 40 lub +48 71 7588347

(rozmawiamy również w języku polskim)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 – 17.00

Zapraszamy również na osobiste spotkania w
siedzibach naszych firm w Fuldzie, Frankfurcie i innych.

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)