Oferty pracyMANAGER PRODUKTU
MANAGER PRODUKTU Zielona Góra (lubelskie)
MANAGER PRODUKTU Zielona Góra (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 3 dni

Obowiązki:

  • Analizowanie trendów rynkowych
  • Analiza dostawców oraz kontrola ich wyboru
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Planowanie i opracowywanie strategii produktu
  • Wprowadzanie nowych produktów oraz modyfikacja obecnych
  • Współtworzenie strategii zakupów towarów na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Analiza konkurencyjności firmy na rynku krajowym i zagranicznym
  • Współpraca w działaniach marketingowych promujących oferowane produkty

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru ekonomii, handlu, zarządzania, logistyki lub marketingu)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Strategiczne myślenie
  • Umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Doskonała organizacja pracy i nastawienie na wynik
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza dotycząca kalkulacji kosztowo-cenowej i opłacalności transakcji importowych
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie i wsparcie w zakresie technicznym i sprzedażowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)