Oferty pracyTechnolog / Inżynier Projektu
Technolog / Inżynier Projektu Barczewo (pomorskie)
Technolog / Inżynier Projektu Barczewo (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 28 marca 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR. Obecnie  poszukujemy Specjalisty na stanowisko:

Technolog / Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Barczewo

ZADANIA:

  • Opracowywanie założeń techniczno-technologicznych oraz projektów technologicznych
  • Przygotowywanie wytycznych technologicznych do konstrukcji urządzeń oraz automatyki
  • Planowanie rozmieszczenia urządzeń i rurociągów w obiektach przemysłowych
  • Modelowanie 3D oraz wizualizacje projektowanych obiektów i instalacji
  • Nadzór technologiczny nad wykonawstwem urządzeń i montażem instalacji technologicznych
  • Uczestnictwo w rozruchu technicznym i technologicznym linii

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe (technologia przetwórstwa owocowo warzywnego, inżynieria chemiczna i procesowa)
  • Wiedza z zakresu technologii i produkcji soków i napojów, a w szczególności procesów zagęszczania soków (wyparki) i filtracji membranowych.
  • Znajomość programu AutoCAD na poziomie dobrym
  • Znajomość programów do modelowania 3D oraz pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Dodatkowym atutem będzie minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w specjalności technolog, projektant, itp. w branży spożywczej
  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie stanowiło dodatkowy atut

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Stałą pracę w oparciu o Umowę o Pracę
  • Pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem rynkowym
  • Pracę w Barczewie
  • Samodzielną oraz odpowiedzialną pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy W tytule maila prosimy podać tytuł ogłoszenia.

Więcej informacji pod nr telefonu: 507 194 723 lub 515 323 359.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: wtorek, 28 marca 2017)