Oferty pracyKierownik Hurtowni - branża elektrotechniczna
Kierownik Hurtowni - branża elektrotechniczna Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie)
Kierownik Hurtowni - branża elektrotechniczna Wierzbica, Julianów, Żyrardów, Trablice (pow. Radomski) (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Lokalizacje: Kraków / Warszawa / Radom (mazowieckie, małopolskie)
Nr referencyjny: HURT/HR/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie całokształtem działalności hurtowni w oparciu o strategiczne cele i plany spółki
  • Kontrola bieżącej pracy placówki: przyjmowanie i wydawanie materiałów, sprzedaż towarów, organizacja i koordynacja dostaw
  • Podejmowanie działań zwiększających marżę i obniżających koszty działalności hurtowni
  • Ustalanie warunków handlowych współpracy z odbiorcami
  • Przyjmowanie, rozpatrywanie i odpowiednie załatwianie reklamacji
  • Zapewnienie należytej ochrony i zabezpieczenia mienia firmy
  • Planowanie i organizacja pracy, podział obowiązków między pracowników
  • Zabezpieczenie prawidłowej organizacji i dyscypliny pracy

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (zarządzaniu zespołem)
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość rynku elektrotechnicznego, elektroinstalacyjnego lub instalacyjnego
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność obsługi programów: Excel, Outlook
  • Sumienność, wytrwałość, konsekwencja i nastawienie na osiąganie celów
  • Komunikatywność, asertywność, orientacja na klienta
  • Umiejętność pracy zespołowej, motywowania zespołu i organizacji dobrej  pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia zależna od wyników sprzedażowych)
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017)