Oferty pracyPoszukiwany Lektor Języka Niemieckiego
Poszukiwany Lektor Języka Niemieckiego Gdańsk Centrum (pomorskie)
Poszukiwany Lektor Języka Niemieckiego Gdańsk Centrum (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 maja 2017, do końca 1 dzień

Jesteś osobą kontaktową, znającą język niemiecki i chciałbyś spróbować swoich sił w szkoleniu osób wyjeżdżających za granicę w charakterze opiekunów osób starszych- to oferta dla Ciebie!

Jesteś idealnym kandydatem, aby podjąć współpracę z firmą InterKadra!

Poszukujemy osób zaangażowanych, dynamicznych oraz znających język niemiecki. W zamian oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w pracy lektora i wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.
Siedziba firmy mieści się w województwie pomorskim-

Gdańsk ul. Wały Piastowskie 1 p. 910, 9 piętro (budynek Zieleniaka)

Zadania:

przygotowanie językowe Pan/Panów niemających styczności z językiem niemieckim i chętnych do wyjazdu za granicę w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, planowana ilość godzin 2/3 razy w tygodniu przez okres 2/3 miesięcy

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystywaniem języka niemieckiego
Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczenia

Korzyści:

Współpraca z jedną z największych firm w swojej branży
Możliwości rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 maja 2017)