Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Oleśnica (dolnośląskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Oleśnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,
• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
• Usuwanie usterek,
• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,
• Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu, preferowane w branży tworzyw sztucznych,
• Znajomość maszyn wtryskowych / wytłaczarek,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym (pon – pt).

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca @progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)