Oferty pracyElektryk/Automatyk utrzymania ruchu
Elektryk/Automatyk utrzymania ruchu Oleśnica (dolnośląskie)
Elektryk/Automatyk utrzymania ruchu Oleśnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk/Automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
• Bieżące diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• Kontrola stanu technicznego i konserwacje maszyn i narzędzi,

• Wdrażanie oraz rozruch nowych maszyn,

• Prowadzenie dokumentacji technicznej,

• Nadzór nad funkcjonowaniem szaf i pulpitów sterowniczych.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka/Automatyka w dziale utrzymania ruchu,
• Wykształcenie min. średnie - elektryczne,

• Znajomość maszyn wtryskowych oraz wytłaczarek,
• Aktualne uprawnienia SEP,
• Sumienność, samodzielność, elastyczność,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt.)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: praca @progresso.net.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)