Oferty pracyPracownik biurowy z j. rumuńskim! Atrakcyjne wynagrodzenie!
Pracownik biurowy z j. rumuńskim! Atrakcyjne wynagrodzenie! Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Pracownik biurowy z j. rumuńskim! Atrakcyjne wynagrodzenie! Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 2 dni

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów,

  • redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński,

  • wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałego rozwoju.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres mailowy podany w ogłoszeniu. W tytule wiadomości umieść informację na jakie stanowisko aplikujesz. Przyśpieszy to weryfikację Twoich dokumentów.

Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej podanej w danych kontaktowych, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub dzwoniąc pod numery tel. + 48 713666081, + 48 713666455

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)