Oferty pracy Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim
Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim Gliwice (śląskie)
Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pronobel, do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy w dziale Obsługi Klienta Niemieckiego:

Specjalista ds. handlowych z językiem niemieckim

- branża HR

Miejsce pracy: biuro w Gliwicach

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie i realizacja zleceń,

- przygotowywanie ofert współpracy w języku niemieckim,

- telefoniczny i mailowy kontakt z partnerami niemieckojęzycznymi,

- prezentacja firmy,

- koordynacja współpracy z klientami.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta,

- umiejętności negocjacyjne,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz poszukiwania właściwych rozwiązań,

- kultura osobista,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,

- bezpłatne lekcje języków obcych,

- świetną atmosferę w pracy,

- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,

- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,

- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,

- profesjonalne narzędzia pracy,

- stabilność zatrudnienia.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)