Oferty pracyMONTER MEBLI – Lubeka
MONTER MEBLI – Lubeka Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (cała Polska)
MONTER MEBLI – Lubeka Warszawa, Pruszków, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

MONTER MEBLI – Lubeka

ZADANIA:
montaż mebli u klienta
meble kuchenne

MILE WIDZIANE:
doświadczenie w pracy przy zabudowie kuchennej (warunek konieczny)
dobra znajomość języka niemieckiego
zdolności manualne
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
umiejętność szybkiego uczenia się

OFERTA:
stawka za dzień montażowy, 96,10 € brutto + 30 € diety
brak „Zeitkonto”
zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę – koszt potrącany z wynagrodzenia
niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)