Oferty pracyKasjer/ka - Częstochowa
Kasjer/ka - Częstochowa Częstochowa (śląskie)
Kasjer/ka - Częstochowa Częstochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/ka
Miasto: Częstochowa

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozliczenie ze sprzedaży
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- rzetelność
- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
- stawka 13 zł brutto/h
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- osobom z potencjałem - możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)