Oferty pracyKierownik ds. Kluczowych Klientów
Kierownik ds. Kluczowych Klientów Ukraina (Ukraina)
Kierownik ds. Kluczowych Klientów Ukraina (Ukraina) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii i planu sprzedaży w odniesieniu do powierzonej grupy kluczowych Klientów.

Zakres obowiązków:

  • realizacja celów i rozwój sprzedaży w obszarze kanału nowoczesnego i tradycyjnego;
  • przygotowywanie business planów związanych z realizowaną strategią sprzedażową dla poszczególnych klientów;
  • przygotowywanie prezentacji dla klientów, ustalanie warunków sprzedażowych, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji;
  • prowadzenie samodzielnych negocjacji z kluczowymi klientami;
  • współpraca przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych dla klientów;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu;
  • egzekucja warunków kontraktowych w poszczególnych obszarach w stosunku do obsługiwanych klientów;
  • przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetu sprzedażowego oraz z wynikami sprzedaży.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na ternie Ukrainy lub Białorusi;
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisko w branży FMCG (mile widziana branża kosmetyczna), w tym niezbędne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji z klientami;
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z takimi sieciami na terenie Ukrainy/ Białorusi;
  • znajomość języka rosyjskiego, mile widziane również języka angielskiego;
  • silne umiejętności analityczne tak przy ocenie sytuacji rynkowej jak planowaniu strategii sprzedażowych;
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych do Polski;
  • odpowiedzialność za cele i ich realizację;
  • wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy;
  • samochód służbowy;
  • mieszkanie służbowe;
  • inne niezbędne narzędzia pracy;
  • realny wpływ na kształtowanie polityki sprzedażowej firmy na podległym rynku;
  • ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę;
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)