Oferty pracyWulkanizator. Bezpłatne zakwaterowanie. W miesiąc nawet 5-6 tys. zł. Niemcy
Wulkanizator. Bezpłatne zakwaterowanie. W miesiąc nawet 5-6 tys. zł. Niemcy Bawaria (Niemcy)
Wulkanizator. Bezpłatne zakwaterowanie. W miesiąc nawet 5-6 tys. zł. Niemcy Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 marca 2017, do końca 1 dzień

SZUKAMY OSÓB DO PRACY PRZY WYMIANIE OPON

Szybki zastrzyk gotówki !! W miesiąc minimum 5000 zł !!

Miejsca pracy (do wyboru): Hergatz, Sonthofen, Ravensburg, Fussen, Kaufbeuren, Schongau. BAWARIA, NIEMCY

Wymagania:

- doświadczenie przy wymianie opon,

- podstawowy  j. niemiecki lub angielski.

 Obowiązki:

- serwis i wymiana opon.

Warunki zatrudnienia:

- legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- praca na sezon: około 4-6 tygodni,

- wynagrodzenie: 9,50 € brutto/h,

- BEZPŁATNE zakwaterowanie (pokój jednoosobowy),

- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Sprawdzony pracodawca. Na miejscu pracują już Polacy !!

Wyślij CV
Lub zadzwoń: 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: środa, 15 marca 2017)