Oferty pracyInżynier Serwisu (Wtryskarki)
Inżynier Serwisu (Wtryskarki) Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie)
Inżynier Serwisu (Wtryskarki) Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Babice (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 29 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta – renomowanego producenta wtryskarek – poszukujemy kandydatów do pracy na terenie Warszawy na stanowisko:

Inżynier Serwisu (Wtryskarki)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. IS/22/17

Najważniejsze obowiązki:

  • serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych,
  • naprawy maszyn (wtryskarki),
  • analiza usterek,
  • typowanie części zamiennych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil: mechanika, automatyka),
  • doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie i praktyczna umiejętność serwisowania wtryskarek (ARBURG, ENGEL, Krauss Maffei),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • uprawnienia energetyczne do 1kV,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • zagraniczne szkolenia produktowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

(Data aktualizacji: środa, 29 marca 2017)