Oferty pracyKierownik budowy
Kierownik budowy Niemcy (Austria)
Kierownik budowy Niemcy (Austria) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 1 dzień

Derksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu CERVO HOLDING BV zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach".

Kierownik budowy Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie przebiegu prac (montaż fasad aluminiowych, ścianek działowych z regipsu) pod względem wymogów kontraktu, dokumentacji technicznej i harmonogramów
  • Koordynacja przebiegu prac w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac, sporządzanie dokumentacji jakościowej prac remontowo-budowlanych
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka holenderskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania i/lub kontroli prac montażowych
  • Uprawnienia budowlane
  • Preferowane wyższe wykształcenie (studia inżynierskie)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt holenderski długoterminowy
  • Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy, proszone są o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim.

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)