Oferty pracyWsparcie administracyjno-logistyczne DE 5000zł
Wsparcie administracyjno-logistyczne DE 5000zł Warszawa (mazowieckie)
Wsparcie administracyjno-logistyczne DE 5000zł Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 1 dzień

Wsparcie administracyjno-logistyczne j niemiecki

Nie sprzedaż/nie pozyskiwanie

Praca na umowę o pracę lub zlecenie

Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin oraz na pełen etat

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów niemieckojęzycznych. Mailowe wsparcie użytkowników witryny aukcyjnej lub telefoniczne wsparcie administracyjno-logistyczne

Oczekiwania wobec kandydatów:

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
Otwartość, zaangażowanie, poczucie humoru

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)