Oferty pracyKucharz ze znajomością języka angielskiego
Kucharz ze znajomością języka angielskiego Houten (Holandia)
Kucharz ze znajomością języka angielskiego Houten (Holandia) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 1 dzień

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole,
w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli **** w Holandii oraz Niemczech.  Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje

Miejsce pracy Holandia (Houten, Utrecht)

Wymagania:
-  znajomość języka angielskiego (pojęcia branżowe wymagana znajomość)

- czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

- referencje ( jedno miejsce pracy, które można zweryfikować)

Główne zadania:

- przygotowywanie potraw pod zamówienie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w renomowanym hotelu (możliwość zdobycia referencji)

- opiekę polskich koordynatorów w Holandii

-pracę od 45-48h w tygodniu

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)