Oferty pracyStażysta
Stażysta Warszowice (śląskie)
Stażysta Warszowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 4 dni

nkt cables poszukuje osoby na stanowisko:

Stażysta

Region wykonywanej pracy: Warszowice (śląskie)
Nr referencyjny: stażyści/jobs.pl

Ilość stanowisk: 3

  • Dział Zakupów
  • Dział Planowania i Administracji Produkcji
  • Dział Produkcji

Główne zadania:
  • wykonywanie prac zleconych w obszarze danego działu
  • udział w projektach
  • obsługa systemu SAP w zakresie realizowanych zadań
  • prowadzenie analiz i raportów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub ekonomiczne, preferowane wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programu excel
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • szybkość i kreatywność w działaniu
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia  w nowoczesnym zakładzie
  • pracę w atmosferze współpracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną za pomocą Aplikuj teraz zgłoszeń zawierających c.v., list motywacyjny, opatrzonych tytułem ”Stażyści” i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiedzi na Państwa ewentualne pytania udzielimy pod numerem telefonu 662 229 763.

Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)