Oferty pracyPielęgniarka (ambulatorium)
Pielęgniarka (ambulatorium) Landau (Niemcy)
Pielęgniarka (ambulatorium) Landau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Pielęgniarka  (ambulatorium)

Zakres obowiązków:

- wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zasadami etyki zawodowej,

- realizowanie opieki pielęgniarskiej wg ustalonego planu i aktualnego stanu pacjenta  oraz  zleconego programu diagnostyczno – leczniczego,

- świadczenie bezpośredniej opieki osobom hospitalizowanym poprzez pomoc w osiąganiu zdolności do samodzielnego zaspokajania potrzeb biologicznych, psychicznych, społecznych i kulturowych oraz współdziałanie w medycznych zabiegach diagnostycznych i leczniczych,

- współpraca z personelem,

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z zobowiązującymi aktami prawnymi

- praca w ambulatorium

- dojazd do pacjentów (opcjonalnie)

Oferujemy:

 - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w ambulatorium z możliwością dojazdu do pacjenta

- miejsce pracy: Landau

- wynagrodzenie 16€ brutto/godz.

- zwrot kosztów dojazdu 300€

- dodatek do zakwaterowania 200€

- pomoc  znalezieniu zakwaterowania

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego (przynajmniej B1)

- czynne prawo jazdy kat. B

- wykształcenie wyższe pielęgniarskie lub dyplom pielęgniarki/położnej

- doświadczenie na danym stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)