Oferty pracy Stażysta (Administracja Biurowa)
Stażysta (Administracja Biurowa) Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Stażysta (Administracja Biurowa) Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie) Aplikuj Opublikowano 25 kwietnia 2017, do końca 9 dni

Stażysta (Administracja Biurowa) Numer referencyjny: S/17 śląskie / Żory

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STAŻYSTA (PRACE BIUROWE)
Nr ref. PS/17
Miejsce pracy: Żory

Poszukujemy stażystów do 3 działów w firmie:
- Dział Zakupów,
- Dział Planowania i Administracji Produkcji,
- Dział Produkcji.

Najważniejsze obowiązki:
- wykonywanie prac zleconych w obszarze danego działu,
- udział w projektach,
- obsługa systemu SAP w zakresie realizowanych zadań,
- prowadzenie analiz i raportów. Wymagania: - wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne, preferowane wyższe,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
- dobra organizacja pracy,
- sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
- szybkość i kreatywność w działaniu. Oferujemy: - możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez odbycie 6-miesięcznego stażu w renomowanej firmie produkcyjnej,
- zatrudnienie po odbytym stażu,
- perspektywę rozwoju i dalszej kariery zawodowej w firmie,
- przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: wtorek, 25 kwietnia 2017)