Oferty pracyRecepcjonista/-tka z j. włoskim/ angielskim
Recepcjonista/-tka z j. włoskim/ angielskim Jelcz-Laskowice, Oława, Siechnice, Brzeg (dolnośląskie)
Recepcjonista/-tka z j. włoskim/ angielskim Jelcz-Laskowice, Oława, Siechnice, Brzeg (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 16 marca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ - tka z j. włoskim/ angielskim
Miejsce pracy:
Jelcz-Laskowice

Obowiązki:
• Obsługa gości firmy oraz ekspatów,

• Dbałość o obieg dokumentów wewnątrz firmy,

• Administracja podróży służbowych, koordynacja wydawania samochodów służbowych,

• Nadzór nad systemem rezerwacji sal i dbałość o zaopatrzenie pomieszczeń reprezentacyjnych,

• Wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych,
• Wykonywanie tłumaczeń lub zlecanie firmom zewnętrznym,
• Współpraca z różnymi działami firmy,
• Przygotowanie zestawień i raportów.

Wymagania:
• Biegła znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie,

• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie min. średnie,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
• Samodzielność i doskonała organizacja pracy, operatywność,
• Doskonałe zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM w języku polskim oraz włoskim na adres praca @progresso.net.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: czwartek, 16 marca 2017)